• Mahalo Cafe

  Mahalo Cafe

   

 • Bi' Parça Bienal

  Bi' Parça Bienal

  İstanbul'da yaşayıp da hali hazırda devam etmekte olan 14. İstanbul Bienali'ne kayıtsız kalmak imkansız... Gezip gördüklerimin arasında en beğendiklerim Zeyno Pekünlü ve Cansu Çakar'ın işleri oldu. 

 • Filbooks Karaköy

  Filbooks Karaköy

  Karaköy'ün tek düze kafelerinin yanında hemen göze çarpan, girip keşfetmek için can attıran bir kafe

 • Drip Coffeeist

  Drip Coffeeist

  Asmalımescit'ten Pera'ya inerken sol tarafta kalan küçücük bir mekan Drip Coffeeist.
  İçerideki büyük masası, kaktüsleri, çeşit çeşit dergileri, daktiloları, vintage ürünleri ve kavrulmuş kahve kokusu... Kitabınızı okuyup kahvenizi yudumlarken ya da arkadaşlarınızla geniş masalarda zaman geçirirken rahatsız edilmeyeceğiniz ender kafelerden.

 • Global Wellness Day

  Global Wellness Day

  Global Wellness Day, Maçka Parkı'nda harika bir etkinlik gerçekleştirdi. Festival tadındaki atmosfer, çimlerdeki büyük minderler, etrafta uçuşan rengarenk balonlar, lezzetli taze meyve suları ve daha nicesi... Tüm gün boyunca Ayşe Tolga, Dr. Ayşegül Çoruhlu, Ayşegül Demirsoy, Cenk Özyılmaz, Eser Mutlu, Gem Akcan, Gül Kaynak, Dr. Halit Yerebakan, Murat Tavman,Neslihan Yavuzcan,Şah Yaycı gibi değerli isimlerin workshoplarına katılarak sağlık dolu bir gün geçirdik !

 • Kolektif House

  Kolektif House

   Yoga Journal Türkiye'nin 1. yaş günü etkinlikleri aracılığıyla tanıştığım, araştırıp çok sevdiğim Kolektif House nedir ? Önümüzdeki günlerdeki etkinliklerinden haberimiz nasıl olur?