• Mini Trabzon Rehberi

  Mini Trabzon Rehberi

  Trabzon’a şubat ayında gitmek pek iyi bir fikir değilmiş... Bunu inatla sokak sokak gezerken burnum donmasıyla anlamam pek de iyi olmadı. Neyse, siz bence bahar aylarında gidin çünkü yazın da korkunç nemli oluyor, nefes alınmıyor. Ayrıca arada İstanbul-Trabzon biletleri çok komik fiyatlara düşüyor, siz de benim gibi rutin olarak ucuz bilet kovalıyorsanız arada bu şehre de göz atabilirsiniz. Havaalanı şehir merkezine çok yakın, minibüslerle 15-20 dakikada şehir merkezindesiniz ortalama 5 lira bu minibüsler haberiniz olsun.

 • Eskişehir Durakları: 78 Coffee & Director's Cup

  Eskişehir Durakları: 78 Coffee & Director's Cup

  Bir Eskişehir seyahatim daha kısa zamanda çok yer gezmek istediğim için km'lerce yürüyerek geçti. Toplu taşıma kullanmadan şehri yürüyerek ve bisikletle gezmek o kadar güzel ki İstanbul'dan sonra buranın Türkiye'de olduğuna inanmak epey güç oluyor. bir kere BİSİKLET YOLLARI VAR daha ne olsun?

 • 24 Saatte Belgrad Rehberi

  24 Saatte Belgrad Rehberi

  Yükselen Belgrad trendine karşı kayıtsız kalamayarak 2 yıl aradan sonra tekrar Belgrad için yola çıktım, bu kez şehri doya doya gezerek Belgrad'ın tadına vardım. Gelin birlikte 24 saatte Belgrad Rehberi'mize başlayalım !

 • Matsu'dan: Ucuza Gezerken Hayatta Kalma Rehberi

  Matsu'dan: Ucuza Gezerken Hayatta Kalma Rehberi

  Sırt çantanız ve çadırınızla beraberken en verimli nasıl gezersiniz? Bütçenizi seyahat rotanıza, şehirdeki göz alıcı etkniliklere, yerel tatlara, müzelere göre nasıl planlamanız gerekir?

 • Mini Tur: Cinque Terre

  Mini Tur: Cinque Terre

  Beş Toprak anlamına gelen Cinque Terre, Monterosso al Mare, Vernazza, Corniglia, Manarola, ve Riomaggiore isimli 5 köyden oluşmakta.

 • Ressamlar Tepesi

  Ressamlar Tepesi

  Ressamlar Tepesi, yani Place du Tertre, Paris’te en sevdiğim yerleden, bakmayın tepe dediklerine, burası kocaman bir meydan. Hem de ressamlarla, boyalarla, tuvallerle dolu bir meydan... Yıllar önce çok önemli isimlerin buralarda çalıştığını, resimler yaptığını düşünmek bile heyecanlanmama yetti. Belki Pablo Picasso da şu köşede resim yapmıştır kim bilir :)