• Neleri Sevdim? Haziran 2017

  Neleri Sevdim? Haziran 2017

  Haziranın nemi bizi bitirdiği ve Temmuz aşırı sıcak bir şekilde başladığı için evden çıkmaya korkarak bol bol kitap okuyup dizi izlediğim arada bir çıkıp şehri turladığım değişik bir "neleri sevdim" yazısı geliyor. Napalım bizi bu "hissedilen 40 derece" ler yaktı.

  Cup Of Joy- Zorlu

  Önce mekan favorisiyle başlayayım, olur da benim gibi hala şehirde takılanlar varsa belki kaçıp kahve içmek isterler. Burası bence tam kış mekanı, hava yağmurluyken falan içerisi şahane olur ama bu havalarda da ortamı gayet keyifli. epey de merkezi olduğu için çok sevdim. kahveleri de gerçekten lezzetli şimdi söyelemeden geçemeyeceğim karton bardaklarına vuruldum, böyle zevkli seçimler matsu'yu mutlu eden ayrıntılar<3

  Spada Coffee

  büyük ihtimalle burayı duymuşsunuzdur epey popüler oldu çünkü. gerçekten kahveleri çok lezzetli, çalışanlar da baya ilgililer ama bence üst kata çıkma gafletinde bulunmayın çünkü şu havalarda inanılmaz havasız ve asla ESMİYOR. resmen bu sıralar bir şeyi sevmem için tek gerekli kriter esmesi olmuş. ama haksızlık etmeyeyim dediğim gibi spada'nın ortamı ve kahveleri çok keyifli.

  Spotify-Relaxing Nature Sounds Top40

  ühühühüh inanılmaz bir şekilde şu sıralar bu listeye taktım. İçinde aşırı güzel doğa sesleri var favorim okyanuslu yağmurlu serin serin olanlar. Napalım esmiyor??????? Bence İstanbul'da yaşayanlar için birebir. koca şehirde delirmemek için böyle listelere ihtiyacımız var bence bi bakın linki de bırakıyorum böyle.

  SKAM

  ben dizi-film ve kitapları spoiler vermeden anlatamam ama sizlere SKAM'dan bahsetmeliyim! çok seviyorum bu diziyi, Norveç'te geçen olaylar lise öğrencisi bir grup genci anlatıyor. Her sezon bir gencin hikayesini izledik, sanırım favorim 2. sezon <3 dizi, 4. sezonda bitti, kesinlikle bakmalısınız!

  B.BLOK Restaurant'ın Creamy Cheesecake'i

  Açıkcası creamy cheesecake'in Instagram'daki popülerliği beni cezbetti ve boş bi günümde dayanamayıp gidip denedim. Yaaağni beğenmedim diyemem gerçekten lezzetli bir tatlı ama daha önce hiç böyle bir lezzet denemediğimden mi bilmiyorum önceleri biraz yadırgadım "acaba beğenmedim mi ya tüh" moduna girdim ama tek porsiyondaki iki dilimi de yedim valla. bence siz de bir şans verin hiç değilse denemiş olursunuz çünkü severseniz müptelası olursunuz!

   

   

  Önceki Yazı
  Neleri Sevdim? Mayıs 2017
  Sonraki Yazı
  Favori Seyahat Youtube Kanallarım!