• Neleri Sevdim? Ekim 2016

  Neleri Sevdim? Ekim 2016

  Bu ay pek çok lezzet deneme, yeni kitap okuma ve farklı yerler görme şansım oldu, bazılarını da epey sevdim ve "neden bloga yazmayayım ki?" dedim.

 • 3 Favori Deneyim Blogum!

  3 Favori Deneyim Blogum!

  Yeni yerler, tatlar, kültürler keşfetmek, trendlerden haberdar olmak için bol bol okuduğum, seyahatlerimden önce de mutlaka ziyaret ettiğim 3 favori deneyim blogumu yazdım ! Eğer bu şahane bloglardan haberdar değilseniz, sizler için de vazgeçilmez olacaklarından eminim... Öyle ki etkinliklerden haberdar olmak için girip buralarda saatlerimi harcadıktan sonra ajandamın yarısını doldurmuş oluyorum :)

 • Detoks

  Detoks

  Öncelikle şunu bilmemizde fayda var; Vücudumuzu dinlendirmeye ve temizlemeye yönelik pek çok detoks programı mevcut, bu programlar sayesinde vücüdumuza çeşitli yollarla giren ve dışarı atılması gereken zararlı toksinlerden arınırız.

 • En Sevdiğim Tasarım Markaları !

  En Sevdiğim Tasarım Markaları !

  Genel olarak, kendi hayal gücünden bir şeyler yaratabilen insanlara bayılıyorum. İster kıyafet olsun ister takı... Belki güzel bir defter ya da kartpostal... Bu yazıda, en çok sevdiğim 5 tasarım markasını derledim! (Yazarken bir kez daha özgünlük ve yaratıcılıklarına hayran kaldım.)

 • 2015 Kitap Favorilerim

  2015 Kitap Favorilerim

  Hazır 2015 bitmiş, güzel başlangıçlar ve rahat kafalar için planlar yapıyorken, okuduğum kitaplar arasından en sevdiğim 5 kitabı yazmaya karar verdim... Belki siz de okuma listenize ekler, çok seversiniz. 

 • 2015 !

  2015 !

  Ocak 2015′te bi kafede oturmuş, kahve içip sohbet ediyomuşuz. Gelecekten, koca bi yılın korkutucu kalabalığından konuşup “acaba nolacak” diye soruyormuşuz birbirimize. korkularımızı, umutlarımızı, hayallerimizi anlatıp gelecekle dalga geçiyomuşuz. Çok net hatırlıyorum. henüz blogspot halinde bile olmayan internet sitem hakkında bir şeyler konuşup epey gülmüştük.