• 2016 yazıma spoiler.

  2016 yazıma spoiler.

  13 mart Ankara saldırısından sonra bu yazıyı yazmışım, arkasından birçok patlama oldu. bende hep bu hisler vardı... 2016'nın bir kısmı böyleydi...

 • Neleri Sevdim? Kasım 2016

  Neleri Sevdim? Kasım 2016

  2016 güzel mi geçti bilemiyorum, çok seyahat ettiğim fakat yaşadığım şehirde kendimi hiç güvende hissetmediğim enteresan bir yıldı. Fakat bu yıla karşı olan iyi mi kötü mü bilemediğim hislerimi yaklaşık bir ay sonra yazacağım 2016 yazıma saklıyorum.

 • Neleri Sevdim? Ekim 2016

  Neleri Sevdim? Ekim 2016

  Bu ay pek çok lezzet deneme, yeni kitap okuma ve farklı yerler görme şansım oldu, bazılarını da epey sevdim ve "neden bloga yazmayayım ki?" dedim.

 • 3 Favori Deneyim Blogum!

  3 Favori Deneyim Blogum!

  Yeni yerler, tatlar, kültürler keşfetmek, trendlerden haberdar olmak için bol bol okuduğum, seyahatlerimden önce de mutlaka ziyaret ettiğim 3 favori deneyim blogumu yazdım ! Eğer bu şahane bloglardan haberdar değilseniz, sizler için de vazgeçilmez olacaklarından eminim... Öyle ki etkinliklerden haberdar olmak için girip buralarda saatlerimi harcadıktan sonra ajandamın yarısını doldurmuş oluyorum :)

 • Detoks

  Detoks

  Öncelikle şunu bilmemizde fayda var; Vücudumuzu dinlendirmeye ve temizlemeye yönelik pek çok detoks programı mevcut, bu programlar sayesinde vücüdumuza çeşitli yollarla giren ve dışarı atılması gereken zararlı toksinlerden arınırız.

 • En Sevdiğim Tasarım Markaları !

  En Sevdiğim Tasarım Markaları !

  Genel olarak, kendi hayal gücünden bir şeyler yaratabilen insanlara bayılıyorum. İster kıyafet olsun ister takı... Belki güzel bir defter ya da kartpostal... Bu yazıda, en çok sevdiğim 5 tasarım markasını derledim! (Yazarken bir kez daha özgünlük ve yaratıcılıklarına hayran kaldım.)