• Beraber Keşfedelim: @birseyleryapiyorum

  Beraber Keşfedelim: @birseyleryapiyorum

  Instagram'da hemen her yerde karşımıza çıkan benzer konseptli hesaplardan sıkılınca yeniyi ve özgünü aramaya başlıyorsunuz.

 • Favori Youtube Kanallarım

  Favori Youtube Kanallarım

  Evdeki televizyonu o kadar uzun zamandır açmıyormuşuz ki birkaç hafta önce açmayı deneyince bozulduğunu fark ettik... Peki bir zamanlar saat 7 çizgifilm kuşağından akşam dizilerine kadar pür dikkat seyrettiğimiz televizyonun yerini ne aldı? 

 • Neleri Sevdim? Ocak 2017

  Neleri Sevdim? Ocak 2017

  Şubat ayının ortasında böyle bir yazı yazmak ne kadar mantıklı bilmiyorum ama ben Ocak ayında o kadar çok keyif ve plan yaptım ki birkaçını paylaşmak istedim.

 • 2016

  2016

  yüz yıl gücünde geçen 2016'nın yazısını yazmak şaşırtıcı bir şekilde keyifli oldu. Daha yazının kapak fotoğrafını hazırlarken bile aslında ne kadar çok eğlendiğimi ve gezdiğimi gördüm. Bu yılın bizleri ne kadar çok üzdüğünü ve yıprattığını bu yazımda yazdığımdan böyle kötü konulardan çok da bahsetmeyeceğim. Biraz güzel şeylerden bahsedelim, hadi başlayalım !

 • 2016 yazıma spoiler.

  2016 yazıma spoiler.

  13 mart Ankara saldırısından sonra bu yazıyı yazmışım, arkasından birçok patlama oldu. bende hep bu hisler vardı... 2016'nın bir kısmı böyleydi...

 • Neleri Sevdim? Kasım 2016

  Neleri Sevdim? Kasım 2016

  2016 güzel mi geçti bilemiyorum, çok seyahat ettiğim fakat yaşadığım şehirde kendimi hiç güvende hissetmediğim enteresan bir yıldı. Fakat bu yıla karşı olan iyi mi kötü mü bilemediğim hislerimi yaklaşık bir ay sonra yazacağım 2016 yazıma saklıyorum.