• Neleri Sevdim? Haziran 2017

  Neleri Sevdim? Haziran 2017

  Haziranın nemi bizi bitirdiği ve Temmuz aşırı sıcak bir şekilde başladığı için evden çıkmaya korkarak bol bol kitap okuyup dizi izlediğim arada bir çıkıp şehri turladığım değişik bir "neleri sevdim" yazısı geliyor. Napalım bizi bu "hissedilen 40 derece" ler yaktı.

 • Neleri Sevdim? Mayıs 2017

  Neleri Sevdim? Mayıs 2017

  Epeydir "favorilerim" tarzı bi' yazı yazmamışım, sanılmasın ki ocak ayından bu yana hiçbir şeyi sevmedim... Bu süre içerisinde mezun oldum, tez yazdım, bi Belgrad'a gittim geldim, öğrenciliğimin son aylarına sarılıp sarılıp ağladım. Tamam bu konuları açıp çok duygusallaşmak istemiyorum, hadi neleri sevdim beraber göz atalım.

 • Beraber Keşfedelim: @birseyleryapiyorum

  Beraber Keşfedelim: @birseyleryapiyorum

  Instagram'da hemen her yerde karşımıza çıkan benzer konseptli hesaplardan sıkılınca yeniyi ve özgünü aramaya başlıyorsunuz.

 • Favori Youtube Kanallarım

  Favori Youtube Kanallarım

  Evdeki televizyonu o kadar uzun zamandır açmıyormuşuz ki birkaç hafta önce açmayı deneyince bozulduğunu fark ettik... Peki bir zamanlar saat 7 çizgifilm kuşağından akşam dizilerine kadar pür dikkat seyrettiğimiz televizyonun yerini ne aldı? 

 • Neleri Sevdim? Ocak 2017

  Neleri Sevdim? Ocak 2017

  Şubat ayının ortasında böyle bir yazı yazmak ne kadar mantıklı bilmiyorum ama ben Ocak ayında o kadar çok keyif ve plan yaptım ki birkaçını paylaşmak istedim.

 • 2016

  2016

  yüz yıl gücünde geçen 2016'nın yazısını yazmak şaşırtıcı bir şekilde keyifli oldu. Daha yazının kapak fotoğrafını hazırlarken bile aslında ne kadar çok eğlendiğimi ve gezdiğimi gördüm. Bu yılın bizleri ne kadar çok üzdüğünü ve yıprattığını bu yazımda yazdığımdan böyle kötü konulardan çok da bahsetmeyeceğim. Biraz güzel şeylerden bahsedelim, hadi başlayalım !