• Neleri Sevdim? Kasım 2017

  Neleri Sevdim? Kasım 2017

  5 saniye hızında geçen kasım ayını azıcık düşününce o 5 saniyeye epey şey sığdırdığımı farkettim.

 • Neleri Sevdim? Eylül 2017

  Neleri Sevdim? Eylül 2017

  3 saniyede geçen eylül ayı aslında bir bayram, 1 konser, 1 etkinlik bolca gezme, bolca kitap ve filmle geçmiş. Tebik ederim eylülcüm, umarım ekim de seni biraz olsun örnek alır.

 • Neleri Sevdim? Temmuz 2017

  Neleri Sevdim? Temmuz 2017

  Temmuz güzel miydi bir düşüneyim... Galiba güzeldi, yani normal bir aydı şimdi gereksiz yere de övmek istemiyorum ama standart bir aydı. bu yazıyı burda bitiriyorum.

 • Favori Seyahat Youtube Kanallarım!

  Favori Seyahat Youtube Kanallarım!

  Artan sıcaklar, şehir dışına çıkamadığımız günler ve bilgisayar başında geçirilen saatler! Gün içerisinde en çok vakit geçirdiğimiz platformlardan olan Youtube'da küçük bi' seyahat kanalları dosyası açıyoruuuuuuuuuuum açtım! Hadi beraber favori seyahat kanallarıma bakalım;

 • Neleri Sevdim? Haziran 2017

  Neleri Sevdim? Haziran 2017

  Haziranın nemi bizi bitirdiği ve Temmuz aşırı sıcak bir şekilde başladığı için evden çıkmaya korkarak bol bol kitap okuyup dizi izlediğim arada bir çıkıp şehri turladığım değişik bir "neleri sevdim" yazısı geliyor. Napalım bizi bu "hissedilen 40 derece" ler yaktı.

 • Neleri Sevdim? Mayıs 2017

  Neleri Sevdim? Mayıs 2017

  Epeydir "favorilerim" tarzı bi' yazı yazmamışım, sanılmasın ki ocak ayından bu yana hiçbir şeyi sevmedim... Bu süre içerisinde mezun oldum, tez yazdım, bi Belgrad'a gittim geldim, öğrenciliğimin son aylarına sarılıp sarılıp ağladım. Tamam bu konuları açıp çok duygusallaşmak istemiyorum, hadi neleri sevdim beraber göz atalım.