Detaylar

Detaylar

Detaylar

Detaylar

Detaylar

 • 3 Favori Deneyim Blogum!

  3 Favori Deneyim Blogum!

  Yeni yerler, tatlar, kültürler keşfetmek, trendlerden haberdar olmak için bol bol okuduğum, seyahatlerimden önce de mutlaka ziyaret ettiğim 3 favori deneyim blogumu yazdım ! Eğer bu şahane bloglardan haberdar değilseniz, sizler için de vazgeçilmez olacaklarından eminim... Öyle ki etkinliklerden haberdar olmak için girip buralarda saatlerimi harcadıktan sonra ajandamın yarısını doldurmuş oluyorum :)

 • Souq Bahar

  Souq Bahar

  Kendilerini "Türkiye’yi yepyeni bir alışveriş anlayışıyla tanıştıran Souq Karaköy, değişen içeriğiyle yepyeni ve samimi bir alışveriş deneyimi sunuyor. Vintage kıyafetleri, aranan tasarımcıları, markaları ve iş fikirlerini bir araya getiren Souq (Suuk) Arapça’da pazar anlamına geliyor." diye tanıtan Souq 16-17 Nisan tarihlerinde harika bir etkinlikle kapılarını bahara açtı.

 • Röportaj: Simay Yılmaz

  Röportaj: Simay Yılmaz

  Seyahat ettiği şehirleri onun objektifinden görmeye bayılıyoruz, öyle ki bloguna bakmadan Viyana'ya giderseniz çok şey kaçırmış olursunuz... Simay Yılmaz'la, seyahat tüyolarından blog macerasına pek çok konuyu konuşma fırsatımız oldu... Bu kadar genç ve dinamik bir isimle röportaj yapmak şahaneydi !

 • Strange Fruit

  Strange Fruit

  Hale Tenger'in İstanbul'un karmaşası içinde kendinizi "uzay boşluğunda" hissettirecek ve dünyaya, varlığımıza, kavgalarımıza uzaktan bakabilmenizi sağlayacak eseri Strange Fruit'i görmemek ve ondan bahsetmemek olmaz...

 • Brew Lab Cihangir

  Brew Lab Cihangir

  3. Dalga kahvecileri yaz yaz bitiremezken hemen hepsinin dar, 3-4 masalık mekanlar olduğunu farkettim. 

 • İpana Luxe Perfection Beyazlatıcı Diş Macunu yorumlarım

  İpana Luxe Perfection Beyazlatıcı Diş Macunu yorumlarım

  Doğru makyaj, dolgun kirpikler, bakımlı bir cilt, hacimli saçlar… En önemlisi de beyaz dişlerle sağlıklı, güzel bir gülümseme! Bu yüzden diş bakımına ve beyaz olmasına oldukça özen gösteriyorum. Sürekli yeni ürünleri deneyimlemeyi de seviyorum. Burada raflarda gözüme çarpan ve Amerika’nın en büyük diş macunu markası olan Crest aslında Procter and Gamble’ın Türkiye’de sunduğu İpana markasıyla tamamen aynı içeriklere sahipmiş. Dünyada ilk defa beyazlatıcı bantları üreten bir marka olduğu için 3 boyutlu Beyazlık ailesi oldukça ilgimi çekti. Son zamanlarda market alışverişine gittiğim her mağazada ve televizyonlarda sıklıkla İpana’nın yeni ürünü olan Perfection’a denk gelince ve özellikle 3 günde %100’e kadar lekesiz iddasını duyunca denemek istedim ve hemen aldım.