Detaylar

Detaylar

Detaylar

Detaylar

Detaylar

 • Favori Youtube Kanallarım

  Favori Youtube Kanallarım

  Evdeki televizyonu o kadar uzun zamandır açmıyormuşuz ki birkaç hafta önce açmayı deneyince bozulduğunu fark ettik... Peki bir zamanlar saat 7 çizgifilm kuşağından akşam dizilerine kadar pür dikkat seyrettiğimiz televizyonun yerini ne aldı? 

 • Röportaj: Aydan Kumpas (Gezici günlük)

  Röportaj: Aydan Kumpas (Gezici günlük)

  Blog okumayı, hele ki zevkine, düşüncelerine güvendiğim isimlerin bloglarını okumaya bayılıyorum!  Yazıları ve fotoğraflarını keyifle takip ettiğim sevgili Aydan Kumpas ile seyahat alışkanlıkları, vazgeçemediği şehirler ve sosyal medya üzerine konuştuk. 

 • Madam Mare Vintage

  Madam Mare Vintage

  Vintage mağazalar gezmeyi çok seviyorum, ülkemizde son yıllarda artan "vintage" merakının yetersizliğini Paris'de,Berlin'de ve Roma'da çokca gördüğüm mağazalardan sonra anladım. Özellikle gezdiğim şehirlerde gidip görmek istediğim bu mağazalar, şehrin ve kültürün en yerel kanıtlarından. Eski bir çanta,gözlük belki bir zamanlar bir askerin ayağındaki yırtık botlar,60'ların evlerinden gelmiş tablolar, kahve fincanları ve dahası...

 • Neleri Sevdim? Ocak 2017

  Neleri Sevdim? Ocak 2017

  Şubat ayının ortasında böyle bir yazı yazmak ne kadar mantıklı bilmiyorum ama ben Ocak ayında o kadar çok keyif ve plan yaptım ki birkaçını paylaşmak istedim.

 • 2016

  2016

  yüz yıl gücünde geçen 2016'nın yazısını yazmak şaşırtıcı bir şekilde keyifli oldu. Daha yazının kapak fotoğrafını hazırlarken bile aslında ne kadar çok eğlendiğimi ve gezdiğimi gördüm. Bu yılın bizleri ne kadar çok üzdüğünü ve yıprattığını bu yazımda yazdığımdan böyle kötü konulardan çok da bahsetmeyeceğim. Biraz güzel şeylerden bahsedelim, hadi başlayalım !

 • 2016 yazıma spoiler.

  2016 yazıma spoiler.

  13 mart Ankara saldırısından sonra bu yazıyı yazmışım, arkasından birçok patlama oldu. bende hep bu hisler vardı... 2016'nın bir kısmı böyleydi...