• 3 Favori Deneyim Blogum!

  3 Favori Deneyim Blogum!

  Yeni yerler, tatlar, kültürler keşfetmek, trendlerden haberdar olmak için bol bol okuduğum, seyahatlerimden önce de mutlaka ziyaret ettiğim 3 favori deneyim blogumu yazdım ! Eğer bu şahane bloglardan haberdar değilseniz, sizler için de vazgeçilmez olacaklarından eminim... Öyle ki etkinliklerden haberdar olmak için girip buralarda saatlerimi harcadıktan sonra ajandamın yarısını doldurmuş oluyorum :)

  1-) Denemenlazım

  Sanırım ilk kurulduğu zamandan beri takip ettiğim tek blog :) İnstagram'larından henüz yeni yeni fotoğraf paylaştıklarında her fotoğrafta içim açılıyor, yeni fotoğrafları ve önerileri merakla bekliyordum. Bünyelerine pek çok farklı ismin katılmasıyla beraber denemenlazım bizlere birçok farklı kategoriden seslenmeye başladı. iPhone’da japon emojilerini kullanmaktan, dünyadaki 8 konsept mağazaya kadar birbirinden farklı yazılara ulaşabileceğiniz blogun Instagram hesabına göz atmayı da unutmayın! 

  (Sevgili Sena, denemenlazım için çok güzel şeyler söylemişti... Söyleşimizi buradan okuyabilirsiniz.)

  denemenlazim.net

  Instagram 

   

  2-) Baya İyi

  "Hayat kısa, her bulduğumuzu okuyup, her gördüğümüzü yazamayız."

  Özellikle "Yakın Menzil" kategorilerine bayıldığım Baya İyi, Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve Avustralya gibi kıtalara uzanıp dünyanın bir ucundaki ayrıntıları bizlerle buluştururken bir yandan da masamızda oturup kahvemizi içerken dinleyebileceğimiz harika playlistler paylaşıyor.

  bayaiyi.com

  Instagram

   

  3-) Keşfettik

  Mottosu "keşfetmek" olan bir site... Öyle ki, teknoloji, mutfak, mekan, seyahat, bilinmeyen, farklı keşfedilmeyi bekleyen ne varsa hepsi burada mevcut. Sağlıklı yaşamla ilgili yazıları okuduktan sonra Kavala şehrine ait bol kurabiyeli bir yazı da okuyabilirsiniz! :)

  kesfettik.com

  Instagram

  Önceki Yazı
  Detoks
  Sonraki Yazı
  Neleri Sevdim? Ekim 2016