Detaylar

Detaylar

Detaylar

Detaylar

Detaylar

 • Röportaj: Arda Bektaş

  Röportaj: Arda Bektaş

  Son zamanlarda YoTuube ve Instagram hesapları ile sık sık karşımıza çıkan Arda Bektaş'ın gelişen YouTbe serüvenini kendisinden dinleyelim! :)

 • Neleri Sevdim? Temmuz 2017

  Neleri Sevdim? Temmuz 2017

  Temmuz güzel miydi bir düşüneyim... Galiba güzeldi, yani normal bir aydı şimdi gereksiz yere de övmek istemiyorum ama standart bir aydı. bu yazıyı burda bitiriyorum.

 • Favori Seyahat Youtube Kanallarım!

  Favori Seyahat Youtube Kanallarım!

  Artan sıcaklar, şehir dışına çıkamadığımız günler ve bilgisayar başında geçirilen saatler! Gün içerisinde en çok vakit geçirdiğimiz platformlardan olan Youtube'da küçük bi' seyahat kanalları dosyası açıyoruuuuuuuuuuum açtım! Hadi beraber favori seyahat kanallarıma bakalım;

 • Neleri Sevdim? Haziran 2017

  Neleri Sevdim? Haziran 2017

  Haziranın nemi bizi bitirdiği ve Temmuz aşırı sıcak bir şekilde başladığı için evden çıkmaya korkarak bol bol kitap okuyup dizi izlediğim arada bir çıkıp şehri turladığım değişik bir "neleri sevdim" yazısı geliyor. Napalım bizi bu "hissedilen 40 derece" ler yaktı.

 • Mini Trabzon Rehberi

  Mini Trabzon Rehberi

  Trabzon’a şubat ayında gitmek pek iyi bir fikir değilmiş... Bunu inatla sokak sokak gezerken burnum donmasıyla anlamam pek de iyi olmadı. Neyse, siz bence bahar aylarında gidin çünkü yazın da korkunç nemli oluyor, nefes alınmıyor. Ayrıca arada İstanbul-Trabzon biletleri çok komik fiyatlara düşüyor, siz de benim gibi rutin olarak ucuz bilet kovalıyorsanız arada bu şehre de göz atabilirsiniz. Havaalanı şehir merkezine çok yakın, minibüslerle 15-20 dakikada şehir merkezindesiniz ortalama 5 lira bu minibüsler haberiniz olsun.

 • Eskişehir Durakları: 78 Coffee & Director's Cup

  Eskişehir Durakları: 78 Coffee & Director's Cup

  Bir Eskişehir seyahatim daha kısa zamanda çok yer gezmek istediğim için km'lerce yürüyerek geçti. Toplu taşıma kullanmadan şehri yürüyerek ve bisikletle gezmek o kadar güzel ki İstanbul'dan sonra buranın Türkiye'de olduğuna inanmak epey güç oluyor. bir kere BİSİKLET YOLLARI VAR daha ne olsun?