Detaylar

Detaylar

Detaylar

Detaylar

Detaylar

 •  İstanbul Arkeoloji Müzeleri

   İstanbul Arkeoloji Müzeleri

  Eğer İstanbul'da yaşıyorsanız, Türkiye'nin "müze" açmak amacıyla inşa edilen ilk binasındaki milyonlarca tarihi eseri görmek için çok da uzağa gitmenize gerek yok. 

 • Görsen Kesin Tanırsın

  Görsen Kesin Tanırsın

  Uzun yıllardır çok severek takip ettiğim karikatürist Cem Dinlenmiş'in X-ist'daki Görsen Kesin Tanırsın isimli sergisini gezdim. Her resmin önünde durup dakikalarca ayrıntıları seyrettim, her şey o kadar tanıdık ki "görseniz kesin tanırsınız".

 • Matsu'yla Sergi Gezmek

  Matsu'yla Sergi Gezmek

  İstanbul'da boş bir gününüzü değerlendirebileceğiniz pek çok alternatif var. Açık havada yürüyüş yapabilir, bakery cafe'lerde lezzetli kahveler içebilir ya da güzel bir restorantta karnınızı doyurabilirsiniz. Tüm bunların yanında birkaç sergi gezmek de gününüz için harika birer seçenek olabilir.

 • Röportaj : Kerimcan Akduman

  Röportaj : Kerimcan Akduman

  Her röportajım için çok heyecanlanırım ama bu seferki biraz daha farklıydı. Sorularımı odamdaki bilgisayarımdan dünyanın öbür ucundaki bir gezgine atmak nasıl heyecan verici olmasın ki? Yaptığı dünya turunu sosyal medyadan ve internet sitesinden takip edip seyahat hikayelerini bayılarak okuduğumuz Kerimcan Akduman'la aramızdaki km'leri aşıp şahane bir röportaj gerçekleştirdik ! 

 • The Bite Coffeeshop

  The Bite Coffeeshop

  The Bite Coffeeshop, Galatasaray Lisesi'nden Tophane'ye doğru inerken sağ tarafınızda kalan minicik bir kafe. 

 • Umut Tüneli

  Umut Tüneli

  Saraybosna'da tanıştığımız bir arkadaşımızın arabasıyla ulaştığımız fakat şehir merkezinden de 3 numaralı tramvaylarla gidebileceğiniz, gözlerinize inanamayacağınız belki de savaşın ne kadar da yakınımızda olduğunu bir kez daha hatırlayacağınız Umut Tüneli, gördüğüm en ilginç müzelerdendi.