Detaylar

Detaylar

Detaylar

Detaylar

Detaylar

 • Dünyanın Bir Ucuna Uzanan Gerçek Bir Hikaye...

  Dünyanın Bir Ucuna Uzanan Gerçek Bir Hikaye...

  ''Daha iyi bir yolculuğa” ilkesiyle hareket eden Shell, dünyanın dört bir yanındaki istasyonlarıyla yolu Shell’den geçen gerçek hikayelere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Reklam filmine konu olan hikayede ise, 15 yıllık kariyerlerini bir anda bırakan üç beyaz yakalı gencin hayallerini gerçekleştirmek için bir araya gelişi ve Mototrio isimli grubun kuruluşu anlatılıyor. Grubu kuran gençler önce Türkiye’yi, sonra dünyayı geziyorlar. Şu an Kolombiya’da olan ekip, Shell’in verimli yakıtlarıyla daha iyi bir yolculuk deneyimi yaşamaya yeni rotasında devam ediyor.

 • Neleri Sevdim? Mayıs 2018

  Neleri Sevdim? Mayıs 2018

  Neleri Sevdim başlığında yazı yazmayalı epey olmuş. Bu süreçte neler yaptım, en çok hangi mekanı,kitapları sevdiğimi, neler izlediğimi yazmaya çalışacağım. Çünkü bu kadar uzun bir aradan sonra blog yazmaktansa çivi yazısı ile taşa toprağa bi şeyler yazsam daha az zorlanırım...

 • Neleri Sevdim? Kasım 2017

  Neleri Sevdim? Kasım 2017

  5 saniye hızında geçen kasım ayını azıcık düşününce o 5 saniyeye epey şey sığdırdığımı farkettim.

 • İstiklal Caddesi'nde Bir Gün

  İstiklal Caddesi'nde Bir Gün

  İstiklal Caddesi her geçen gün kötüye giderken inatla buradan vazgeçmiyorum. Zamanında birbirinden güzel mekanlara ev sahipliği yapan cadde şimdilerde küçük bir savaş müzesini andırıyor. Deyim yerindeyse taş taş üstünde kalmadı ve etrafta sizi mutlu edecek çok az şey var. İşte bu yazıda bizleri hala mutlu eden o güzel mekanları yazdım. Hadi başlayalım!

 • Han Karaköy

  Han Karaköy

  Karaköy'ün kalabalık mekanlarından sıkılınca yeni yerleri keşfetmek için kolları sıvadım. Han Karaköy'ün lokasyonu çok merkezi, öyle ki  instagram'daki meşhur balkonundan Karaköy'ün o rengarenk sokağını doya doya izleyebiliyorsunuz.

 • Neleri Sevdim? Eylül 2017

  Neleri Sevdim? Eylül 2017

  3 saniyede geçen eylül ayı aslında bir bayram, 1 konser, 1 etkinlik bolca gezme, bolca kitap ve filmle geçmiş. Tebik ederim eylülcüm, umarım ekim de seni biraz olsun örnek alır.